APIE KKC

Kalbos ir komunikacijos centras įkurtas 2002 metais. KKC teikia visas paslaugas, susijusias su tekstais: kūrybines reklamos ir rinkodaros, tekstų kūrimo, redagavimo ir audito, kalbos konsultacijų ir vertimo. Paslaugos teikiamos laikantis specialios KKC sukurtos darbo su tekstais metodikos, todėl visuomet galime užtikrinti, kad KKC parengti tekstai, leidiniai ar kiti produktai atitiks jiems keliamus reikalavimus ir padės siekti norimų tikslų.

Mūsų paslaugomis naudojasi įvairių pramonės šakų, prekybos ir viešojo maitinimo įmonės, reklamos ir ryšių su visuomene agentūros, leidyklos, spaustuvės, interneto sprendimų ir tinklalapių kūrimo bendrovės, kurios reklamos, rinkodaros ir dalykinės komunikacijos produktams kelia aukštus efektyvios komunikacijos tikslus.

Išskirtinumas

KKC buvo įkurtas tam, kad įmonės ir privatūs asmenys gautų pačios aukščiausios kokybės kalbos paslaugas. Mes visuomet pasiūlome tinkamiausią teksto variantą, parenkame tam tikram komunikacijos tikslui tinkamiausią kalbinę raišką ir galime kvalifikuotai pagrįsti pasirinkimą.

Mūsų klientai visuomet yra tikri dėl mūsų sukurto, suredaguoto ar išversto teksto tinkamumo ir taisyklingumo, žino, kad prireikus pateiksime daugiau galimų variantų, pakonsultuosime dėl tinkamų ir netinkamų atvejų. Didžiuojamės, kad mumis pasitiki. Vertiname ir branginame savo vardą, kurį sukūrėme labai nuoširdžiu, nuosekliu ir profesionaliu darbu.

Mums kalba – tai laisvė reikšti mintis, tai priemonė siekti tikslų. Tinkamas tekstas – tai sėkmingos veiklos pagrindas.